O nás

Naša spoločnosť pôsobí na území Slovenska v oblasti konzultačných služieb od roku 2011.

Sme spoločnosť, ktorá sa neustále rozvíja a držíme krok s inováciami modernej doby.

Rozpracovali sme a ponúkli sme možnosť každému záujemcovi, pripraviť si všetky potrebné podklady na založenie svojej spoločnosti, nevychádzajúc z pohodlia domova. S našou pomocou, bude všetko vybavené rýchlo a hlavne bez omylov, čo značne  urýchľuje proces založenia vašej spoločnosti, pretože nie sú dôvody zamietnutia. Takisto vám vieme pomôcť, vykonať rôzne zmeny vo vašej spoločnosti, napríklad zmena podielu alebo zmena právnickej adresy a mnoho iného podľa vášho želania. Naši pracovníci majú ohromné skúsenosti s dokumentami, ktoré sú nevyhnutné na riešenie danej situácie. Špecialisti našej spoločnosti komunikujú po rusky, anglicky a slovensky a preto profesionálna konzultácia, môže byť v jazyku, ktorý vám vyhovuje.

Náš advokát kvalifikovane a profesionálne pripraví dokumenty a prekontroluje proces samotný, od začiatku do konca. V nevyhnutných situáciach, náš právnik, pripraví pre vás nevyhnutné zmluvy, pre funkcionalitu vašej firmy. Môžeme vám garantovať, že s nami bude všetko jednoduchšie a ľahšie, my pracujeme a pomáhame vytvoriť váš budúci biznis, taký, aby vám vyniesol váš naplánovaný zisk, takisto dostanete od nás bezplatnú konzultáciu, ak to bude nevyhnutné.

Okrem registrácie fyzických a právnických osôb, naša spoločnosť vám môže ponúknuť aj,vedenie si  účtovníctva, prácu na účtovníctve s dvoj, troj-strannými zmluvami,

vedenie účtovníctva s EÚ a tretími krajinami, predkladanie výkazov s internou a externou DPH.

Účtovník našej spoločnosti má obrovské pracovné skúsenosti na území EÚ.

Neustále sledujeme všetky zmeny na Slovensku, týkajúce sa zdaňovania v oblasti DPH a zdaňovania celkovo na území Slovenska. Náš účtovník komunikuje rusky a slovensky.

S nami to bude jednoduchšie.

Pri podpise zmluvy o účtovníctve, dostávate od nás konzultácie, po dobu platnosti zmluvy.

Pracujte s profesionálmi vo svojom obore.

Nájdete nás: Kupeckého 5, 82108 Bratislava